Szkoła Rodzenia Picolino ul. Mitkowskiego 4 30-312 Kraków

Sesje ciążowe i noworodkowe w Krakowie

Zapewnij sobie i swojemu maleństwu niezwykłą pamiątkę na całe życie.

Uwiecznij niezwykłe chwile, kiedy nosiłaś pod sercem dzieciątko i kiedy po urodzeniu było malutkie jak okruszek. Zdjęcia wykonywane są w naszym profesjonalnym studio, zapewniamy wszelkie akcesoria do wykorzystania takie jak: czapeczki, kosze, kocyki. Podczas zdjęć używamy głównie światła dziennego, w sytuacji konieczności doświetlenia używamy tylko bezpiecznych lamp, które nie uszkodzą wzroku Maluszka.

Zapraszamy na organizowane przez nas w Krakowie sesje fotograficzne ciążowe i noworodkowe.

Sesja niemowlęca trwa zwykle około 3 godzin, wszystko tak naprawdę zależy od małego modela. Fotografia ciążowa i noworodkowa to nasza ulubiona dziedzina, stąd wkładamy bardzo dużo serca w naszą pracę, tak aby efekt końcowy był niezwykłą pamiątką dla rodziców i dziecka.

Czas ciąży i pierwsze tygodnie życia Twojego maluszka mijają w mgnieniu oka. Uwiecznij niezwykłe chwile, w których nosiłaś pod sercem dzieciątko i kiedy po urodzeniu było malutkie jak okruszek. Sesje ciążowe i noworodkowe to nasza ulubiona dziedzina. Wkładamy bardzo dużo serca w naszą pracę, tak aby efekt końcowy był niezwykłą pamiątką dla rodziców i dziecka.

Wyjątkowe chwile ciąży uwiecznione w kadrze

Gdy w Twoim ciele rośnie nowe życie, sama zmieniasz się nie do poznania. Podaruj sobie niezwykłą pamiątkę z tego okresu! Sesje ciążowe organizujemy zarówno w naszym studiu, jak i w plenerze – Kraków ma do zaoferowania mnóstwo pięknych miejsc. Na spotkanie zapraszamy także tatę. Zadbamy, by w fotografiach uwiecznić wyjątkowy czas oczekiwania na Wasze maleństwo. Nie stresujcie się, jeżeli nie macie doświadczenia w pozowaniu! W fotografii ciążowej skupiamy się na Waszej relacji i miłości. Bądźcie sobą, a my zadbamy o zatrzymanie tych chwil na zdjęciach.

Sesje noworodkowe – wyjątkowa pamiątka dla całej rodziny

Podczas naszego spotkania dopasowujemy się do potrzeb Twojego maluszka. Sesja noworodkowa trwa około 3 godzin, wszystko tak naprawdę zależy od małego modela. Zdjęcia wykonywane są w naszym profesjonalnym studiu, zapewniamy wszelkie akcesoria do wykorzystania, takie jak: noworodkowe czapeczki, kosze, kocyki. Oczywiście możecie zabrać także własne dodatki. Podczas zdjęć używamy głównie światła dziennego, w sytuacji konieczności doświetlenia korzystamy tylko z bezpiecznych lamp, które nie uszkodzą wzroku dziecka. Nasz fotograf zadba o komfort Twojego malucha, pozycjonując go w odpowiedni dla noworodka sposób.

Zarezerwuj termin Waszej sesji już dziś

Zdjęcia ciążowe najlepiej wykonać na początku trzeciego trymestru ciąży. Brzuszek staje się wtedy widoczny, ale zazwyczaj młode mamy wciąż mają jeszcze sporo energii. Sesje noworodkowe natomiast warto zarezerwować na czas pierwszych 2 tygodni życia. Twój maluszek będzie zmieniał się w okamgnieniu, a tylko przez pierwsze kilkanaście dni jego ciało naturalnie będzie układało się w pozycjach płodowych. Dodatkowo maleńkie dzieci dużo śpią i szybko zasypiają, co ułatwia nam pracę. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących najlepszego terminu sesji, skontaktuj się z nami!

Zapisz się na sesję fotograficzną