Szkoła Rodzenia Picolino ul.Twardowskiego 42/7 30-312 Kraków

Szkołę Rodzenia Picolino w Krakowie wyróżnia wykwalifikowana kadra, która czuwa nad kobietami w ciąży.

Nasz zespół tworzą doświadczone osoby z pasją, które nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Charakteryzuje je ogromne zaangażowanie i kompleksowe podejście do zagadnień ciąży, porodu i świadomego rodzicielstwa.

Picolino w Krakowie to jedyna w Polsce szkoła rodzenia, która uczy opieki nad dzieckiem na produkowanych w Stanach Zjednoczonych symulatorach niemowlaków. Kursanci nie tylko w szkole uczą się opieki nad niemowlakiem, mogą także zabrać symulator niemowlęcia do domu i samodzielnie przetestować zdobytą wiedzę.

Dysponujemy:

• przestronną i jasną salą
  • nowoczesnym sprzętem do zajęć praktycznych
  • piłkami do ćwiczeń w różnych rozmiarach
  • wygodnymi sofkami
  • swobodą i dobrą atmosferą
  • fantomami do nauki pierwszej pomocy przedmedycznej
  • przewijakami
  • wanienkami
  • fantomami do nauki kąpieli
  • fantomami do masażu Shantala

Dlaczego warto zapisać się do naszej szkoły rodzenia

Kursy odbywają się w kameralnych grupach, dzięki temu  jest czas na zadawanie pytań i indywidualne podejście
Każdy uczestnik kursu samodzielnie kąpie noworodka, przewija, ubiera, rozbiera laleczkę na zajęciach z pielęgnacji noworodka.
Ćwiczymy na manekinach karmienie piersią.
Pomagamy wybrać odpowiedni dla Was szpital.
Jako jedyni w Polsce uczymy jak bezpiecznie nosić maluchy na symulatorach niemowląt Real Care Baby.
W ramach kursu nauczysz się pierwszej pomocy na najnowocześniejszych manekinach z sygnałem LED.
Poznasz sposoby łagodzenia bólu porodowego.
Przekonasz się, że szkoła rodzenia jest przydatna i nie jest prowadzona w formie nudnych wykładów!

Dzięki naszej szkole rodzenia Picolino w Krakowie będziesz miło wspominać okres całej ciąży i moment rozwiązania. Twoje dziecko zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego nie pozbawiaj go dodatkowej opieki, którą otaczamy w naszej szkole wszystkie przyszłe mamy i ich maleństwa.

Największą radość sprawia nam grono zadowolonych absolwentów. Wiemy, że ich przepełnione ciepłem, miłością i bliskością rodzicielstwo będzie oazą spokoju i bezpieczeństwa dla każdego dziecka.

Nasza Szkoła Rodzenia mieści się w centrum Krakowa przy ulicy Twardowskiego 42. Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas